Карнакський Храм

АвторOksana Korol

Карнакський Храм

Карнак – єгипетське містечко в Верхньому Єгипті, на східному узбережжі Нілу, в 2,5 км на північ від Луксора. З 1979 року ц храм, разом з Луксорським храмом та фіванськими некрополями, включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Карнак відомий найбільшим храмом давнини – Карнакським храмом на честь древньоєгипетського бога Амона, який почав будуватися в XX столітті до н. е. і служив основним державним святилищем протягом всієї історії Нового царства.

Карнакський храм – величезний храмовий комплекс, в який входить 33 різних храми і зали. Алея величних сфінксів з головою барана колись з’єднувала між собою Карнакський і Луксорський Храми, створюючи величний коридор Світу.

Дістатись до Карнака можна на автобусах з Каїру – 11 годин в дорозі, Хургади – 5 годин, Шарм-ель-Шейху – 15 годин. Але це не найкомфортніший вид транспорту, який курсує до Луксора.

Найшвидший спосіб дістатися до Карнакського храму- регулярні авіа рейси  з Каїру і Шарм-ель-Шейху.

Найзручнішим варіантом буде туристична екскурсія з Хургади.

Храм Карнака приваблює туристів фантастичним колонним залом.

134 колони, висотою 16 метрів кожна розписані кольоровими барельєфами. Колони розташовані в 16 рядів, утворюючи священний коридор, всі барельєфи на них зображують сходження фараона до Богів.

Храм це не лише святиня, а містечко, яке налічує 3 центральних храми, кілька храмів поменше а також Священне озеро.

Храм відкритий для відвідувачів щодня з 06:00 до 18:00

Обов’язково додайте це надзвичайне місце на свою туристичну мапу.

Про автора

Oksana Korol administrator

Напишіть відгук