Квитки Ryanair до Києва влітку стали популярнішими на 1500%

АвторOksana Korol

Квитки Ryanair до Києва влітку стали популярнішими на 1500%

Після рекламної кампанії, спрямованої на Німеччину, Великобританію та Ірландію, кількість авіаквитків, куплених на рейси до української столиці, збільшилася в рази.
 
Кількість бронювань квитків на рейси лоукостера Ryanair до Києва влітку зросла на 1537%, якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА на сторінці в Facebook у четвер, 5 вересня.
 
Це стало можливим завдяки літній рекламній кампанії, спрямованій на просування Києва як захоплюючу туристичну дестинацію від найбільшого європейського лоукост-авіаперевізника.
 
“Пам’ятаєте, на початку літа Управління туризму та промоцій КМДА стартувало річну рекламну кампанію, спрямовану на просування Києва як захоплюючу туристичну дестинацію для відпочинку разом з найбільшою лоукост-авіакомпанією Європи Ryanair? Так-ось, ми отримали звіт і результати приголомшливі – букінг квитків до Києва, порівняно з тим же періодом минулого року, зріс аж на 1537%”, – говориться в повідомленні.
 
Рекламна кампанія була орієнтована на ринки Німеччини, Великобританії та Ірландії і була опублікована на сайті Ryanair, а також на сторінках Facebook та Instagram.
 
Головні слогани кампанії – “Відпустка твоєї мрії в Києві”, “Твій ідеальний вікенд у Києві”, “Насолоджуйся влітку в Києві”.

Про автора

Oksana Korol administrator

Напишіть відгук