Системи харчування

АвторOksana Korol

Системи харчування

📌Чи була у Вас ситуація, коли вибираючи пакетний тур, Ви ламали голову над позначеннями «RO», «BB», «HB», «FB», «All», «UAll» у графі “Тип харчування” ?🧐

І якщо інтуїтивно з «All» і «UAll», більш-менш зрозуміло, то як бути з рештою?

У більшості туристів душа прагне відпочинку по системі «Все включено»🕺 , як легенда з вуст в вуста, серед відпочиваючих передається інформація про незабутній відпочинок по системі 👉 їж і пий скільки душа забажає.

ℹ️Давайте розберемось детальніше, що саме Ви отримаєте в результаті:

✅«All» – Справжній рай для слов’янської душі. Сніданок, обід, вечеря, безалкогольні та алкогольні напої місцевого виробництва – все це включено у вартість путівки. Крім того, система харчування «All Inclusive» може включати перекуси протягом дня на території готелю і на пляжі🌴. ⭐️Рівень даної системи напряму залежить від рівня готелю.

✅«UAll» – Вибираючи систему харчування «Ультра Все Включено» до стандартного набору , який пропонує «Все включено»👉 Ви отримаєте більш широкий вибір закусок протягом дня, алкогольні напої імпортного виробництва, додаткове харчування в ресторанах а-ля карт, які знаходяться на території готелю.
ℹ️Турецькі «All» і «UAll» вважаються одними з найкращих в світі🔝, більшість готелів працюють саме за такими системами харчування. Аналогічна ситуація і у єгипетських готелях, однак рівень харчування буде нижчий, 〽️а вибір страв – скромніший.
👉Якщо Ви мрієте про релаксуючий пляжний відпочинок, не плануєте насиченої екскурсійної програми, «All» і «UAll» – ідеальне рішення. Також радимо сім’ям з дітками обирати саме ці системи харчування, адже, яким би вибагливим не був би Ваш малюк, – він ніколи не залишиться голодним.

✅«RO» (room only) – ця система передбачає лише проживання в готелі, без харчування.
Хороше рішення для активних мандрівників.

✅«ВВ» ( bed and breakfast) – проживання в готелі зі сніданками. Якщо Ви не уявляєте відпочинок без екскурсійної програми – така система саме для Вас.

✅«HB» (half board) – напівпансіон, зазвичай включає сніданок і вечерю. Більшість європейських готелів пропонують своїм гостям саме цю систему. Ви можете вільно спланувати свій день без прив’язки до обіду в готелі.

✅«FB» (full board) – повний пансіон: повноцінне триразове харчування. Основна відмінність від системи «All» – відсутні закуски протягом дня, на сніданок безкоштовно подаються безалкогольні напої, а на обід і вечерю всі напої потрібно оплачувати додатково.

🧳Вибираючи пакетний тур, обирайте систему харчування відповідно до Ваших потреб і побажання. Зважуйте всі «+» і «-».😉

Про автора

Oksana Korol administrator

Напишіть відгук