Шрі-Ланка

АвторOksana Korol

Шрі-Ланка

Острів Шрі-Ланка знаходиться в Індійському океані, всього в 30 км від південної частини Індії. «Шрі-Ланка» на санскриті означає «Благословенна земля». Так воно і є!
Відпочивати і купатися на Шрі-Ланці можна цілий рік і на будь-якій ділянці узбережжя острова, але тут виділяють два основні сезони – «сухий і «сезон дощів». Хоч площа острова і невелика, найкращі періоди для відпочинку на різних узбережжях відрізняються один від одного. На південному заході (основний курортний район) сухий сезон триває з жовтня по квітень, на північному сході – з квітня по листопад. В інші місяці йдуть короткочасні, але сильні дощі, в основному вночі. Загалом, клімат на острові типовий тропічний – волого і тепло. У містах спека відчувається досить сильно, а на узбережжі постійні морські бризи гарантують комфортний відпочинок. Середньорічна температура води і повітря практично не відрізняється +27-28 ° С.

Чому варто відвідати Шрі-Ланку:

  • Демократичні ціни. Серед різних варіантів відпочинку на островах Індійського океану Шрі-Ланка – найдемократичніша в плані цін. Відносно дорогий авіапереліт компенсується невисокою ціною проживання, дешевизною їжі, фруктів і сувенірів, а також невисокою вартістю транспортних послуг всередині країни.
  • Приголомшлива природа. Буддизм зробив величезний вплив на ставлення ланкійців до природи, що виражається в дбайливій охороні всіх представників флори і фауни, збереженні природних багатств країни. Тому Шрі-Ланка залишається царством тропіків з різноманітною, пишною рослинністю і унікальними тваринами і птахами, які живуть в природному місці існування в 12 національних парках і 52 заповідниках країни.
  •  Цікава екскурсійна програма. На Шрі-Ланці розташовані 8 об’єктів Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО, серед них є історичні та природні пам’ятки.
  • Турбота про тіло і душу. Тут практикується аюрведа, або «наука про життя» – найдавніша і найбільш цілісна медична система. Методи аюрведи заряджають тіло енергією і заспокоюють стомлену душу.
  • Вдалий шопінг: цікаві сувеніри, одяг міжнародних брендів за вигідними цінами (Шрі-Ланка- один з найбільших експортерів текстилю), ювелірні вироби з дорогоцінних каменів, та екзотичні спеції і відмінний цейлонський чай.

Про автора

Oksana Korol administrator

Напишіть відгук