Планета Мандрів дізналась список лабораторій для ПЛР тестування та вартість дослідження

АвторOksana Korol

Планета Мандрів дізналась список лабораторій для ПЛР тестування та вартість дослідження

Міністерство охорони здоров’я дозволило приватним лабораторіям та клінікам, а також усім закладам охорони здоров’я, які мають відповідну ліцензію та потужності, проводити ПЛР-тестування на наявність COVID-19. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

«Вони мають звітувати про кожен випадок коронавірусної хвороби й інформувати про це регіональні заклади громадського здоров’я. Це потрібно для того, щоб усі випадки потрапляли в офіційну статистику та було проведено належне епідеміологічне розслідування», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Нижче наводимо список лабораторій та вартість тестування:

Adonis – експрес тест – 750 грн, включно з консультацією терапевта. Результат протягом 5-10 хвилин. Вартість ПЛР-тесту в клініці – 1580 грн аналіз + 490 грн консультація лікаря, із виїздом лікаря додому – 1620 грн (аналіз) + 600 грн консультація.

Ilaya Family – експрес тест – 600 грн. При позитивному результаті – безкоштовно ПЛР-тест.

Universum Clinic – забор матеріалу для тесту роблять на дому. Результат через три робочих дні. Вартість 4 000 грн.

Клініка Нова – тест проводять в клініці. Вартість – 850 грн. Якщо потрібна консультація лікаря – 500 грн.

Medikom – консультація терапевта 669 грн,вартість експрес-тестування становить 850 грн, вартість ПЛР-тестування – 180 грн. Однак, зробити ПЛР-тестування можливо лише після двох попередніх кроків діагностики (консультації та експрес-тесту). Результати будуть готові протягом трьох-п’яти днів.

Оксфорд Медікал – в клініці роблять забір зразків із ротової порожнини та відправляють матеріал на дослідження до київського обласного лабораторного центру МОЗ. Вартість консультації лікаря –  490 грн, вартість ПЛР-аналізу –2650 грн.

Добробут – клініка проводила тестування з самого початку епідемії, продовжує і зараз. ПЛР-тестування проводится безкоштовно, але виключно за наявності направлення від терапевта. Вартість консультації в клініці становить 720 грн, виклик лікаря додому – 1645 грн. Матеріал надсилають до міського вірусологічного центру.

ДІАГЕН – 1800 грн.

Медична лабораторія CSD Lab – 2000 грн. Результат буд готовий через 2 дні. 

МедіАн – 1600 грн. Результат буде відомий у період до 2 днів.

ДНК-Лабораторія – 700 грн.

НІКОЛАБ  – 740 грн + 150 грн за виклик медсестри додому, оскільки збір матеріалу проводиться лише вдома у пацієнта.

Дніпролаб – 1600 грн. Анкету потрібно заповнювати на сайті, після чого оператор телефонує пацієнту, і вони узгоджують час для візиту до лабараторного центру.

ДІЛА – 1 800 грн. Вартість включає  взяття біоматеріалу та послуги «Виклик медсестри додому». Результати будуть готові через 1-2 дні. 

Про автора

Oksana Korol administrator

Напишіть відгук